FAMOS Interior Factory

Kierownik Pionu Realizacji Projektów

W związku z dynamicznym rozwojem firmy produkcyjnej z branży meblowej Fabryka Mebli Okrętowych Famos Sp.z o.o.  poszukuje osoby na stanowisko Kierownika Pionu  Realizacji Projektów.

Zadania:

  • Kompleksowe zarządzanie Działem Realizacji oraz procesem inwestycyjnym: planowanie, organizacja, kontrola,
  • Optymalizacja procesów inwestycyjnych,
  • Nadzór oraz wspomaganie Kierowników ,
  • Sporządzanie, analizowanie i kontrola budżetów i harmonogramów,
  • Organizowanie prac budowlanych
  • Opiniowanie i zatwierdzanie dokumentacji technicznej,
  • Opiniowanie i zatwierdzanie umów i zleceń.
  • Przeglądanie zapytań ofertowych oraz nadzór nad procesem ofertowania
  • Analiza dokumentacji technicznej
  • Kompleksowa koordynacja procesów związanych z realizacją projektów
  • Utrzymywanie i rozwijanie kontaktów handlowych
  • Doradztwo w zakresie oferowanych produktów
  • Prowadzenie prezentacji ofertowych wyrobów
  • Kreowanie dobrego wizerunku Firmy

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe ,
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • Bardzo dobra umiejętność czytania i analizowania rysunków technicznych,
  • Doświadczenie w skutecznym zarządzaniu podległym zespołem,
  • Bardzo dobre umiejętności komunikacji i budowania relacji,
  • Umiejętność szybkiego podejmowania decyzji pod presją czasu,
  • Inicjatywa, kreatywność i zaangażowanie,
  • Prawo jazdy kategorii B,
  • Gotowość do wyjazdów służbowych.
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie zaawansowanym

Oferujemy:

  • Stałą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Umowa o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i dobre warunki zatrudnienia,
  • Możliwość rozwoju i awansu zawodowego,
  • Niezbędne narzędzia pracy,