FAMOS Interior Factory
15

Projektowanie / doradztwo

Projektowanie / doradztwo

Potrzeba piękna jest w każdym z nas. To ona sprawia, że chcemy otaczać się pięknymi przedmiotami również w życiu codziennym… nawet gdy jesteśmy tylko przejazdem!

Dla naszych klientów służymy swoją wiedzą i doświadczaniem już przy tworzeniu koncepcji i wyborze materiałów.

W przypadku wnętrz „piękno” nie sprowadza się tylko do doznań estetycznych, to połączenie wysokiej jakości, dbałości o klasę wykonania, zarówno pod  względem zastosowanych materiałów, jak i rozwiązań konstrukcyjnych, z estetyką i komfortem użytkowania. Ten unikalny zestaw cech odnajdą Państwo we wszystkich tworzonych przez nas wnętrzach hotelowych.

Możliwość wspólnego decydowania o ostatecznym kształcie mebli jest naszą odpowiedzią na coraz silniejszą potrzebę wyrażania swojej indywidualności i uwzględniania rzeczywistych potrzeb gości hotelowych – którzy coraz częściej wybierając hotel, kierują się oryginalnością i unikalnym charakterem wystroju.

Nasi Klienci mogą wybierać spośród różnych materiałów wykonania, takich jak:

Od małych realizacji, po wielkie inwestycje, od przestrzeni standardowych, po wnętrza unikalne.

Nie ma dla nas projektów niemożliwych do wykonania…

Od projektu do realizacji …

 

 • 1Projekt
 • 2Wizualizacja
 • 3Ostateczna realizacja
25

Zarządzanie projektem

Zarządzanie projektem

Właściwe zarządzanie projektem pozwala uniknąć problemów z jego realizacją …

Wiemy że proces realizacji każdej inwestycji wymaga właściwego zarządzania na każdym jej etapie. Dlatego też przekazujemy do dyspozycji naszych klientów cały zespół wykwalifikowanych kierowników projektów, którzy zadbają o to, aby każdy etap  począwszy od ustaleń poprzez realizację i instalację przebiegał bez zakłóceń i został zrealizowany na czas.

Nasi doświadczeni konstruktorzy  zadbają aby wizja naszych klientów i ich projektantów mogła się urzeczywistnić w postaci niepowtarzalnych wnętrz.

 

 • 1Zarządzanie materiałami
 • 2Zarządzanie czasem
 • 3Zarzadzanie ludźmi
35

Produkcja

Produkcja

Kompletność oferty , wyspecjalizowana kadra, nowoczesny park maszynowy, i szeroka gama stosowanych materiałów sprawia, że  jesteśmy w stanie zaproponować swoim Klientom rozwiązania idealnie dostosowane do ich indywidualnych wymagań i oczekiwań.

Doświadczenie zdobyte podczas produkcji mebli na rynek okrętowy, mebli, które odpowiadać muszą surowym wymaganiom towarzystw klasyfikacyjnych, jak i najwyższej jakości wykonania pozwalają nam  w pełni zaspokoić potrzeby klientów na rynku HORECA oraz wyposażenia wnętrz użyteczności publicznej.

 • 4 000 m2  powierzchni produkcyjnej
 • wieloletnie doświadczenie
 • różnorodność przetwarzanych materiałów
 • elastyczność produkcji skoncentrowanej na projektach

Wszystko to pozwala nam spełniać oczekiwania naszych klientów bez konieczności kooperowania z innymi podwykonawcami, jesteśmy w stanie realizować nawet największe inwestycje wykorzystując do tego tylko własną produkcję.

Ścisła kontrola jakości wykonania oraz odpowiednie zaprojektowanie ukierunkowane na wytrzymałość  naszych wyrobów, pozwala nam na utrzymanie wieloletnich relacji
z naszymi stałymi klientami.

Mając na uwadze bezpieczeństwo użytkowania, przestrzegamy surowych norm właściwości wyrobów. Przyznane nam certyfikaty potwierdzają, że nasze produkty nie stanowią zagrożenia dla zdrowia użytkowników i środowiska.

Poczucie odpowiedzialności za środowisko naturalne sprawia, że rozwijając naszą ofertę pamiętamy o zasadach zrównoważonego rozwoju. Inwestujemy w rozwiązania podnoszące wydajność, zwiększające energooszczędność procesu produkcji i zmniejszające niekorzystne oddziaływanie na środowisko. Dowodem na skuteczność naszych działań jest przyznany nam Certyfikat  EU Ecolabel.

 • 1Doświadczenie
 • 2Kompleksowość
 • 3Kontrola Jakości
45

Logistyka

Logistyka / Transport

Najważniejsze to dotrzeć na czas …

Korzystając z najlepszych partnerów zapewniamy naszym klientom dostawy  na czas zarówno w kraju jak i na terenie całej europy i świata.

Specjalnie dla naszych klientów zajmujemy się również organizacja dostaw  innych poddostawców tworząc na terenie naszego zakładu centrum logistyczne dla realizacji ich projektów.

Lokalizacja naszego zakładu blisko autostrady A1 zapewnia nam szybkie połączenia w rynku krajowym, a bliskość trójmiasta pozwala nam na sprawna organizację transportów morskich.

 • 1Centrum Logistyczne
 • 2Transport lądowy
 • 3Transport Morski
55

Instalacja

Instalacja

Dla osiągnięcia sukcesu Projektu najważniejsze jest jego  właściwe zakończenie …

Do właściwego zainstalowania naszego wyposażenia wysyłamy nasze najbardziej doświadczone i przeszkolone ekipy montażowe zapewniając naszym klientom profesjonalny montaż,  ściśle zaplanowany dla ukończenia inwestycji w wymaganym czasie.

 • 1doświadczenie
 • 2precyzja
 • 3profesjonalizm