FAMOS Interior Factory
1
2
3
4
5
Marka
Godna
Zaufania
700+
Ilość klientów
61
Lat na rynku
1000+
Ilość realizacji
10K+
Przetworzonego
materiału
100%
Zadowolonych
klientów

Lider wyposażenia okrętowego

Fabryka Mebli Okrętowych Famos jest największą fabryką wyposażenia okrętowego w Polsce, położoną 50 km od Gdańska. Specjalizujemy się w projektowaniu i produkcji wyposażenia wnętrz okrętowych od 1956 r.

W dniu dzisiejszym, Famos Sp. z o.o. to prężnie rozwijająca się firma prywatna, specjalizująca się w kompleksowym wyposażeniu wnętrz okrętowych.

Od początku istnienia firmy wsłuchujemy się w potrzeby naszych Klientów, proponujemy nowoczesne i funkcjonalne rozwiązania, co owocuje wieloletnią współpracą oraz zaufaniem naszych odbiorców.

Naszą mocną stroną jest różnorodność propozycji oraz elastyczność produkcji. W oparciu o nowe osiągnięcia technologiczne , informacje ze świata nauki, w tym uwzględniając bieżące sugestie płynące z rynku, konsekwentnie rozwijamy naszą ofertę – udoskonalając ją  zarówno z  myślą o uzyskaniu lepszych rozwiązań użytkowych, jak i poprawie parametrów jakościowych.

Aktualności

ORP „Kormoran” wcielony do służby.

ORP „Kormoran” jest pierwszym z serii trzech nowoczesnych niszczycieli min, które trafią do Polskiej Armii. Jednostka wybudowana została przez Konsorcjum, którego trzon tworzą gdańska stocznia Remontowa...

Żaglowiec El-Mellah w próbach morskich

W dniu 15 lipca, ze Stoczni Remontowa Shipbuilding S.A., wypłynął żaglowiec szkolny El-Mellah, rozpoczynający cykl prób morskich. Pierwszym etapem są  testy osiągów i charakterystyk...

Pierwszy Prom BCFerries popłynął do Kanady

Pierwszy z serii Promów BCFerries już w drodze do Kanady. Salish Orca to pierwsza z serii jednostek z napędem LNG, jaka powstała w Gdańsku dla armatora BC...

Zaufali nam

Naszym priorytetem jest satysfakcja Klientów, dlatego oferujemy im staranną obsługę, doświadczenie i elastyczność zapewniającą spełnienie oczekiwań.
W pracy jesteśmy profesjonalni – powierzone zadania wykonujemy dokładnie, przestrzegając harmonogramu, by prace zakończyły się w wyznaczonym terminie.
Wierzymy, że satysfakcja naszych Klientów, to sukces Nas wszystkich.
Budujemy partnerskie, oparte na wzajemnym zaufaniu relacje z naszymi Klientami.
Wierzymy, że doskonała obsługa jest dla sukcesu całego przedsięwzięcia równie ważna, jak wyróżniająca jakość produktu.

Zakres działalności

Ostatnie realizacje

Jesteśmy otwarci i gotowi do dialogu - słuchamy naszych Klientów, staramy się uwzględniać ich uwagi w ciągłym procesie doskonalenia naszych produktów.
Największą rekomendację dla nas są piękne wnętrza, które cieszą zarówno naszych Klientów.