FAMOS Interior Factory
1
2
3
4
5
Marka
Godna
Zaufania
700+
Ilość klientów
61
Lat na rynku
1000+
Ilość realizacji
10K+
Przetworzonego
materiału
100%
Zadowolonych
klientów

Lider wyposażenia okrętowego

Fabryka Mebli Okrętowych Famos jest największą fabryką wyposażenia okrętowego w Polsce, położoną 50 km od Gdańska. Specjalizujemy się w projektowaniu i produkcji wyposażenia wnętrz okrętowych od 1956 r.

W dniu dzisiejszym, Famos Sp. z o.o. to prężnie rozwijająca się firma prywatna, specjalizująca się w kompleksowym wyposażeniu wnętrz okrętowych.

Od początku istnienia firmy wsłuchujemy się w potrzeby naszych Klientów, proponujemy nowoczesne i funkcjonalne rozwiązania, co owocuje wieloletnią współpracą oraz zaufaniem naszych odbiorców.

Naszą mocną stroną jest różnorodność propozycji oraz elastyczność produkcji. W oparciu o nowe osiągnięcia technologiczne , informacje ze świata nauki, w tym uwzględniając bieżące sugestie płynące z rynku, konsekwentnie rozwijamy naszą ofertę – udoskonalając ją  zarówno z  myślą o uzyskaniu lepszych rozwiązań użytkowych, jak i poprawie parametrów jakościowych.

Aktualności

Zmieniony FAMOS otwiera się na klientów

Historia firmy FAMOS Sp. z o.o. sięga 1956 roku, kiedy w Starogardzie Gdańskim powstała fabryka mebli okrętowych. Z jednej strony surowe wymagania towarzystw klasyfikacyjnych,...

Odszedł Piotr Soyka, prezes Grupy Kapitałowej REMONTOWA HOLDING

Z wielkim bólem informujemy, że odszedł od nas Ś.P. PIOTR SOYKA wieloletni prezes Gdańskiej Stoczni Remontowa im. J. Piłsudskiego S.A., założyciel, prezes zarządu i...

ORP „Kormoran” wcielony do służby.

ORP „Kormoran” jest pierwszym z serii trzech nowoczesnych niszczycieli min, które trafią do Polskiej Armii. Jednostka wybudowana została przez Konsorcjum, którego trzon tworzą gdańska stocznia Remontowa...

Zaufali nam

Naszym priorytetem jest satysfakcja Klientów, dlatego oferujemy im staranną obsługę, doświadczenie i elastyczność zapewniającą spełnienie oczekiwań.
W pracy jesteśmy profesjonalni – powierzone zadania wykonujemy dokładnie, przestrzegając harmonogramu, by prace zakończyły się w wyznaczonym terminie.
Wierzymy, że satysfakcja naszych Klientów, to sukces Nas wszystkich.
Budujemy partnerskie, oparte na wzajemnym zaufaniu relacje z naszymi Klientami.
Wierzymy, że doskonała obsługa jest dla sukcesu całego przedsięwzięcia równie ważna, jak wyróżniająca jakość produktu.

Zakres działalności

Ostatnie realizacje

Jesteśmy otwarci i gotowi do dialogu - słuchamy naszych Klientów, staramy się uwzględniać ich uwagi w ciągłym procesie doskonalenia naszych produktów.
Największą rekomendację dla nas są piękne wnętrza, które cieszą zarówno naszych Klientów.