FAMOS Interior Factory
1
2
3
Drzwi wewnętrzne
Przeciwpożarowe
Drzwi Łazienkowe

Drzwi

Oferujemy naszym klientom również  drzwi wewnętrzne do pokoi oraz łazienek.

Nasze drzwi wykonane są z materiałów o wysokiej jakości. Stosujemy zarówno okleiny naturalne (krajowe oraz z drewna egzotycznego) jak i laminaty oraz okleiny podkładowe.

Do produkcji drzwi stosujemy również wysokiej jakości materiały spełniające europejskie normy na toksyczność i trudnozapalność.

Oferujemy także drzwi przeciwpożarowe EI30, które pomyślnie przeszły badania przeciwpożarowe w ITB w Warszawie. Dodatkowo drzwi te charakteryzują się izolacyjnością akustyczną 42dB, także potwierdzoną stosownymi badaniami w ITB.

Konstrukcja

Rama skrzydła wykonana jest z drewna iglastego; wypełnienie skrzydła stanowi: wkład stabilizujący “plaster miodu” lub płyta wiórowa; całość oklejona dwustronnie płytą MDF. Skrzydła drzwi B i C – konstrukcję stanowi rama wykonana z wysokiej jakości drewna; płycina skrzydła jak i rama pokryta jest okleiną naturalną.

Wykończenie

  • okleiny naturalne
  • laminaty
  • lakier od głębokich matów po wysokie połyski

Wymiary

Jednoskrzydłowe: “70”, “80”, “90”, “100” Dwuskrzydłowe: “120” – “200”

Akcesoria

2 zawiasy czopowe, 3 zawiasy w skrzydle “90”, “100”, zamek: na klucz zwykły, z blokadą łazienkową lub z wkładką patentową oraz szyby matowe, Tuleje wentylacyjne 1 rząd, podcięcie wentylacyjne, klamka z szyldem, nakładki na zawiasy, witraż, szyby ornamentowe lub lustra.

Galeria

Realizacje