FAMOS Interior Factory
1
2
3
4
Meble pokojowe
drzwi
zabudowy meblowe

Meble hotelowe

Potrzeba piękna jest w każdym z nas. To ona sprawia, że chcemy otaczać się pięknymi przedmiotami również w życiu codziennym… nawet gdy jesteśmy tylko przejazdem!

W przypadku mebli „piękno” nie sprowadza się tylko do doznań estetycznych… To połączenie wysokiej jakości, dbałości o klasę wykonania, zarówno pod  względem zastosowanych materiałów, jak i rozwiązań konstrukcyjnych, z estetyką i komfortem użytkowania. Ten unikalny zestaw cech odnajdą Państwo we wszystkich tworzonych przez nas kolekcjach mebli hotelowych.

W naszej ofercie znajdą Państwo: łóżka pojedyncze, podwójne, zagłówki, szafy odzieżowe, bieliźniane, szafki, stoliki nocne, biurka, toaletki, regały bagażowe, stoliki kawowe, lustra z panelem wieszakowym, krzesła, fotele, sofy.

Ponadto projektujemy, kompleksowo wyposażamy oraz wykonujemy wszelkie nietypowe realizacje: recepcji, barów, kawiarni, restauracji, regałów ekspozycyjnych, nietypowych wyposażeń, zabudów indywidualnych

Wszystkie  tworzone przez nas meble poddawane są szczegółowej kontroli – przechodząc rygorystyczne badania wytrzymałościowe.

Naszą mocną stroną jest elastyczność i różnorodność. To pozwala nam projektować i wykonywać  meble pod konkretne zamówienie Klienta,
z uwzględnieniem jego wymagań i potrzeb.

Możliwość samodzielnego decydowania o ostatecznym kształcie mebli jest naszą odpowiedzią na coraz silniejszą potrzebę wyrażania swojej indywidualności i uwzględniania rzeczywistych potrzeb gości hotelowych – którzy coraz częściej wybierając hotel, kierują się oryginalnością i unikalnym charakterem wystroju.

Od małych realizacji, po wielkie inwestycje, od przestrzeni standardowych, po wnętrza unikalne.

Nasi Kliencie mogą wybierać spośród różnych materiałów wykonania, takich jak:

 

Nie ma dla nas projektów niemożliwych do wykonania…

Galeria

Kolekcje

Realizacje